Reference Martini Gradnja

Klijent i mesto / Client and location / Cliente e località Godina / Year / Anno Površina / Square mt. / Metri2
GOLDEN LADY, Loznica, Srbija20095000
CASTELLINA SRPSKA, Modriča, Bosna i Hercegovina20091550
GOLDEN LADY, Valjevo, Srbija20093500
EUREX, Stara Pazova, Srbija20092500
NIKSAN, Nova Pazova, Srbija20091500
AGACIJA, Batajnica, Srbija20093900
OPEN MIND (ATLANTIC GROUP), Šimanovci, Srbija201017700
BRAĆA CRNOMARKOVIĆ, Batajnica, Srbija20101350
GORENJE, Stara Pazova, Srbija201011300
BELLA HARMONIA, Stara Pazova, Srbija20102800
JET SET, Nova Pazova, Srbija20104000
PENPHARM, Zrenjanin, Srbija20101700
KMS, Stara Pazova, Srbija2010870
KRISTAL SO, Krnješevci, Srbija20114100
GOLDEN LADY, Loznica, Srbija201112500
VIBBET, Čačak, Srbija20112400
OUTLET INĐIJA, Inđija, Srbija201119700
VICTORIA GROUP, Šid, Srbija201112700
POLYMARK, Zemun, Srbija20114900
MECAPLAST, Zrenjanin, Srbija20112500
ISCO, Zrenjanin, Srbija20112500
STIRG METALL, Inđija, Srbija20112345
DUMAČA, Kosjerić, Srbija20112300
PIN COMPUTERS, Novi Sad, Srbija20112000
SIGIT, Kragujevac, Srbija201112000
RODA, Zrenjanin, Srbija20114500
MÜHLBAUER, Stara Pazova, Srbija20115800
AWISS, Batajnica, Srbija20112300
RODA, Valjevo, Srbija20123800
PHIWA ( DAD DRÄXLMAIER AUTOMOTIVE ), Zrenjanin, Srbija201215000
GRUNDFOS, Inđija, Srbija201220000
ELIXIR ZORKA, Šabac, Srbija201215700
JELEN INTERNATIONAL GROUP, Krnješevci, Srbija20123700
GOLDEN LADY, Loznica, Srbija20122010
ALUMIL YU INDUSTRY A.D, Nova Pazova, Srbija20124000
SANJA IPPI, Stara Pazova, Srbija20122300
MITAS, Ruma, Srbija20121400
METRO CASH CARRY, Beograd, Srbija2012510
BENETTON SERBIA, Niš, Srbija201219200
ROBERT BOSCH, Pećinci, Srbija201220000
GORENJE, Valjevo, Srbija201224500
FULGAR EAST, Zrenjanin, Srbija20136000
ELIXIR ZORKA, Šabac, Srbija20133000
PLASTIK GOGIĆ, Inđija, Srbija20131300
ONE CENTER-RETAIL PARK, Batajnica, Srbija201315000
COOPER STANDARD AUTOMOTIVE, Sremska Mitrovica, Srbija201319500
DELHAIZE, Banovci, Srbija201379000
SIKA, Šimanovci, Srbija20134600
DRINA PLAST, Nova Pazova, Srbija20144300
KWS, Bečej, Srbija201415600
DIGITAL PRINTING CENTAR, Beograd, Srbija20141885
GORENJE, Šimanovci, Srbija20145500
MARJANOVIĆ TRANS, Futog, Srbija20141500
GOLDEN LADY, Loznica, Srbija20141300
MITAS, Ruma, Srbija20146400
GOLDEN LADY, Loznica, Srbija20141600
FLASH - CALZEDONIA, Apatin, Srbija201419000
LAMES DOO, Sremska Mitrovica, Srbija20147350
FULGAR EAST, Zrenjanin, Srbija201414500
PETKUS BALKAN, Zrenjanin, Srbija2014600
JUB BOJE, Šimanovci, Srbija20157168
GEBRÜDER WEISS, Dobanovci, Srbija2014 - 20157530
ITALAPPALTI, Valjevo, Srbija2015640
TOP SOFA, Vranje, Srbija201514000
HALA OPŠTINE SMEDEREVO, Smederevo, Srbija20153190
AVIV PARK, Zrenjanin, Srbija20159377
MK KOMERC, Beograd, Srbija201510000
KRONOŠPAN, Lapovo, Srbija20157701
Q&P, Smederevo, Srbija20154000
CITY EXPRESS, Beograd, Srbija20153250
FORMEX, Belegiš, Srbija20151357,44
EUREX, Stara Pazova, Srbija20151150
PLAMEN, Inđija, Srbija20151150
Reference
Reference
Reference
Reference

Contact us


Martini Gradnja d.o.o. Inđija
Vojvode Putnika, bb
Inđija (Srbija) 22320
Phone: +381 (0)11 3288100
E-mail
info@martinigradnja.rs
prodaja@martinigradnja.rs